Wybierz się na spacer po okolicy Famy Jeżyce!

Podczas wyboru własnego mieszkania zwracamy uwagę na jego metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń i jakość wykonania. Choć powyższe aspekty są bardzo istotne, oceniając zadowolenie z miejsca zamieszkania, najczęstszym czynnikiem decydującym o jego poziomie jest lokalizacja. 

Na przestrzeni lat coraz większą popularnością cieszy się koncepcja 15-minutowego miasta autorstwa francuskiego profesora Moreno, która sprawiła że wartość zagospodarowania pobliskich przestrzeni oraz wielozadaniowa infrastruktura miejska została doceniona. 

Inwestycja Fama Jeżyce zaprojektowana została z myślą o różnych potrzebach jego przyszłych mieszkańców. Oryginalnie zaaranżowane części wspólne zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a lokale usługowe na terenie osiedla sprawią, że sporo codziennych potrzeb będzie można zaspokoić na miejscu. Na terenie inwestycji powstaje deptak, który zostanie poprowadzony wzdłuż centralnej części osiedla. Nie zabraknie elementów rekreacyjnych, a mieszkańcy dzielnicy będą mogli pielęgnować tu sąsiedzkie relacje. Niezwykle istotne jest dla nas stworzenie przestrzeni, która pozwoli zacieśniać sąsiedzkie więzi i pozytywnie wpłynie na rozwój tej części miasta. 

Podkreślić warto również ciekawą okolicę osiedla.  Mieszkając na Famie zyskujesz nie tylko atrakcyjne mieszkanie, ale także ogrom możliwości w przestrzeni jednej z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania. Jeżyce przyciągają nietypowymi wydarzeniami kulturalnymi oraz oryginalnymi konceptami gastronomicznymi i usługowymi. W pobliżu znajdziesz mnóstwo restauracji, kawiarenek, teatry, kino czy bibliotekę. 

Wybierzesz się wraz z nami na wakacyjną przechadzkę po Jeżycach?

fama_mapka_1


 

  • Powszechnie wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto dobrze rozpocząć kolejne dwadzieścia cztery godziny, dlatego zachęcamy do odwiedzenia znakomitej Śniadaniowni by Ryczka. Znajduje się tam ogromny wybór dań (np. tradycyjne śniadanie angielskie, amerykańskie pankejki z solonym karmelem czy kanapka Elvis’a z menu sezonowego)  kaw czy innych napojów, a świetna obsługa pozytywnie wpływa na odwiedzających. 
  • Po pożywnym i sytym śniadaniu czas na spacer. W odległości zaledwie dwudziestominutowej przechadzki, przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 165, znajduje się Uniwersytecki Ogród Botaniczny UAM. Zajrzyj tam i podziwiaj florę wielogatunkowych roślin oraz przejdź się specjalnie wyselekcjonowanymi ścieżkami dla pieszych. Otaczając się pięknem przyrody, relaksujesz się i pielęgnujesz dobre samopoczucie psychiczne. 
  • Wybierając się na dalsze eksplorowanie jeżyckich terenów warto wstąpić na lody do lodziarni Marina. Specjalnie wyselekcjonowana oferta smakowa pozwala na degustację niestandardowych smaków czy skosztowanie tych tradycyjnych np. kultowej śmietanki. Co wybierzesz? Orzecha laskowego z czekoladową pralinką czy energetyzujący sorbet mango? Możliwości jest wiele!

 

Weekend pełen smaku!

Fama Jeżyce oprócz funkcjonalnych i gustownych mieszkań to także niezwykle dogodna lokalizacja. Wybierając ofertę Monday Development, jesteś mieszkasz w samym sercu miejskiego życia, a wszystkie udogodnienia znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru od Twojego M. Masz ochotę na pyszne śniadanie, pobudzającą kawę czy ochłodzenie w upalne dni? Te wszystko znajdziesz tuż za rogiem Famy!