Logo Fama

Zakończenie prac na Famie Jeżyce lada moment!

Listopad na Famie upływa pod znakiem prac wykończeniowych.

Wewnątrz budynków, jak i na zewnętrznych terenach wspólnych inwestycji ekipa Unibepu pracuje nad wykańczaniem mieszkań, balkonów oraz wewnętrznych części wspólnych. Trwa malowanie oznakowania hali garażowej, wykonywanie nasadzeń, zagospodarowywanie terenów zewnętrznych. Powstaje - ku uciesze najmłodszych i ich rodziców - kolorowy plac zabaw. Na nowej ulicy Nad Seganką układana jest nawierzchnia i chodniki.

Już niedługo – bo w grudniu – planujemy rozpoczęcie przekazywania kluczy do pierwszych mieszkań. Wkrótce skontaktujemy się z przyszłymi mieszkańcami, aby przekazać szczegóły dotyczące odbiorów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że I etap Famy Jeżyce już niedługo  zacznie tętnić życiem!

Jeżeli nadal rozważają Państwo skorzystanie z usług wykończeniowych, zachęcamy do poznania szczegółów oferty wykończenia pod klucz, o której szerzej piszemy TU. Prace remontowe pod nadzorem eksperta to gwarancja terminowości, perfekcjonizmu oraz oszczędność czasu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.